fbpx

Як правильно використовувати капсули для прання

Останнім часом досить популярним став такий засіб для прання, як спеціальні капсули. Завдяки їм зникають навіть найскладніші плями без додаткового тертя та попередньої обробки. Однак цей засіб має певні особливості та правила використання.

Отже найголовніше: капсули можна застосовувати лише у пральній машині. Їх закидають прямо в барабан, не розриваючи оболонки.

До їхнього складу входить концентрований гель для прання, плямовивідник і відбілювач. Іноді можуть містити комплекси для виведення бруду. Деякі виробники також додають до складу кондиціонер для білизни або речовини для пом’якшення води.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Однак будь-яка капсула починає свою дію тільки після повного розчинення оболонки. Звідси випливає наступне важливе правило застосування цього прального засобу: температура прання має бути вищою за 30 градусів. Інакше оболонка повністю не розчиниться. Тож для прання особливо делікатних тканин (шовк, шерсть і т. д.), яке вимагає низьких температур води (від 0 до 30°С), капсули не застосовують.

Виробники не радять брати капсули мокрими руками, інакше вони порвуться.

Трапляється, що під час прання капсула не розчиняється. Причин може бути кілька: ви поклали недостатньо одягу (барабан має бути заповнений якомога більше). Або ж обрали низьку температуру прання. У таких випадках можна запустити додатковий режим полоскання.

Недоліком капсул є те, що їх не можна використовувати для ручного прання і замочування. Також вони не підходять для невеликої кількості білизни або прання на низьких температурах.

 

%d блогерам подобається це: