fbpx

Відомий письменник, рівнянин Макс Кідрук дописав новий роман

Діліться інформацією з друзями:

Відомий український письменник, рівнянин Макс Кідрук повідомив, що дописав свій перший роман із циклу #НовіТемніВіки. Загалом має бути 4 романи. Однак автор не знає, коли книга зможе вийти друком і потрапити до читача:

“Не уявляю, коли ви побачите це на папері. За нинішніх умов сама лише думка про вихід книги викликає почуття вини. Саме лише думка про написання цього посту викликала почуття вини. Втім я таки вирішив написати.
Перший роман із циклу #НовіТемніВіки завершено.
Це мав би бути пост, що запускає промокампанію. І він мав би з’явитися у березні. 23 лютого я вважав, що від завершення книги мене відділяють три тижні інтенсивної роботи. А закінчив її лише сьогодні вночі, на чотири з половиною місяці пізніше.
Я навмисно не наводитиму кількості слів у рукописі, щоби те невелике коло читачів і читачок, які все ще у мене залишилися, не розбіглися остаточно. Скажу лише, що слів таки менше, ніж у першому томі Мартінової “Пісні льоду й полум’я”. Сама ж історія про те, наскільки крихким є наш світ. І про те, наскільки більше зусиль нам доведеться докладати в майбутньому, щоб не дати йому розлетітися на друзки.
Якби писав цей пост у березні, я б додав у кінці щось дуже пафосне про те, з яким нетерпінням чекаю на зливу ваших відгуків про книгу. Зараз же… ну, можу лише сподіватися, що колись ви таки її прочитаєте”.