fbpx
У Рівному розробляють стратегію розвитку культури за грантові кошти

У Рівному розробляють стратегію розвитку культури за грантові кошти

Діліться інформацією з друзями:

Рівне отримало додатковий грант у 100 000 € на реалізацію «Стратегії розвитку культури Рівного до 2030-х років», завдяки грантовій програмі #ЕU4Culture за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Це продовження реалізації проєкту на 2023-2024 роки.

Організаторами проєкту у Рівному є Управління культури та туризму ВК Рівненської міської ради та ГО «Агенція сталого розвитку міста».

Нагадаємо, що з грудня 2021 до липня 2022 року у Рівному реалізовувався проєкт «Стратегія розвитку культури Рівного» за підтримки #ЕU4Culture, де було вперше розроблено та написано секторальну стратегію міста у сфері культури.

Рівне стало одним з трьох міст України, яке отримало таку можливість.

Впродовж восьми місяців спільнота стейкхолдерів культури Рівного, а це близько 70 осіб, долучилися до написання стратегії.

Митці, освітяни, представники державних установ культури міста та області, громадських організацій, креативних індустрій та бізнесу, журналісти, що пишуть про культуру, молодіжні ініціативи – всі, хто свідомо підтримує культуру у Рівному приєдналися до спільного моделювання майбутнього на наступні 10 років.

Ознайомитися з текстом документу можна детальніше ось тут: https://culture-rivne.com.ua/about/strategy

Впродовж наступних двох років планується: 

  • спільно з стейкхолдерами культури підготувати концепцію майбутнього Мультикультурного об’єднуючого хабу (МОХ);
  • запустити єдину, об’єднану онлайн-платформу культурного життя міста – культурна афіша, портфоліо творців культури Рівного, туристичні / культурні / гастро маршрути та ін.;
  • підсилити промоцію та спроможність тих, хто творить культуру у Рівному сьогодні;
  • планується багато часу та зусиль приділити навчанню та обмінним візитам спільноти культурних менеджерів та митців, аби професійно зростати, надихати та творити нові спільні проєкти;
  • перезавантажити промоцію культури та гостинності нашого міста;
  • працювати над розбудовою міжнародного партнерства та промоцією української культури в світі.

Це надзвичайно важливо для культурного сектору міста, для сталості та послідовності вже існуючих напрацювань, для стабільного розвитку культурного життя Рівного в умовах війни.

Створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст несе відповідальність  лише управління культури та туризму ВК Рівненської міської ради та ГО «Агенція сталого розвитку міста», і він не відображає позиції Європейського Союзу.

Проєкт «Стратегія розвитку культури Рівного» відбувається за фінансової підтримки Європейського союзу в межах програми «EU4Culture», що реалізується Goethe-Institut, Czech Centers, Danish Cultural Institute та Institut Français en Géorgie».

читайте також: