Світанок на рівненському озері — це магія. Так вирішили дві дівчини, які живуть у Рівному.
Звичайні рівненські дівчата Валентина та Марія якось вирішили, що світанок це магія. Важко з цим не погодитися, коли бачиш як сходить сонце і темрява поступово, але невпинно відступає. Але їм замало було такої магії й вони вирішили зустрічати сонце на воді.
Чи є щось магічніше і прекрасніше ніж зустріти сонце посеред озера
Уявили? І мабуть, відразу уявили гори або море. Звичайно, що зустрічати світанок в горах та на морі це прекрасно. А що робити рівнянам?
А те й робити – йти (саме йти – це поряд) на своє озеро Басів Кут. Саме тут Валентина Позняк та Марія Пак збирають однодумців для того, щоб відчути магію ранку на воді.
У дівчат прості цінності — світанок, природа, люди та спорт. І всіх, хто розділяє їх з ними вони радо приймають у свою компанію.
«Світанок це наймагічніший момент дня. Неповторний та наповнений позитивною енергією. Вода має власні властивості для душі та тіла. А сапборд це інструмент, який допомагає навчитися балансу між свідомістю та тілом», розповідає Валентина
Адже дівчата запрошують не на посиденьки на березі озера. А саме на зустріч світанку посередині водяного плеса. Для цього кожен з учасників пливе на сапборді. Це легкий в керуванні плавзасіб, управління яким не потребує професійних навичок. На заході присутні інструктори, які введуть в курс справи керування.
Ідея виникла на … світанку
Така ідея у дівчат з’явилась коли зустрічали світанок разом на Оствиці. Вирішили спробувати знайти людей, яким будуть близькі такі ж цінності.
«Сформували формат зустрічей так, щоб було цікаво нам та людям, які до нас приходять. Після енергійної ранкової зарядки, ми збираємося, щоб споглядати, як перші промені сонця огортають світ своїм теплом і світлом. Ідеальний пейзаж відкривається саме з води», – ділиться Валентина.
Валя — архітектор, який любить подорожі та спорт. Автор проєкту “Їхати”. А Марійка-тренер з фітнесу, вело, бігу та багато іншого.
“Люди стають щасливішими та натхненними. Світанок з нами, ще нікого не залишив байдужим”, наголошують дівчата.
Під час війни таки формати актуальні як ніколи раніше. Це подія до якої можна доєднатися в межах Рівного та водночас відчути себе наодинці в єднанні з природою. Це дуже ефективно перевантажувати людину і позитивно впливає на ментальне здоров’я.
На зустріч світанку приходять військові та їх рідні. Це саме та подія, яка може відволікти та одночасно допомогти відчути момент єднання з природою та собою. Ви вже не сумніваєтесь, що зустрічати світанок на рівненському озері це не просто приємно, а й корисно?
На дворі осінь і температура невпинно знижується. Тому серія зустрічей вже завершується. Але у дівчат є багато нових ідей та цікавинок для осені.
- Подолав 2136 км велосипедом щоби допомогти військовим в УкраїніФранцузький журналіст 2136 км велосипедом зі Львова до Брюсселя заради допомоги українським військовим. За 25 днів подорожі Себастьяну Гоберу вдалося зібрати понад 315 тисяч гривень на придбання пікапа французькому добровольцю Джонатану та його підрозділу, які воюють за Україну.
Читайте також: На рівненському озері зустрічають світанок