fbpx

Студенти у Рівному відзначили дев’яностолітній ювілей видатного поета

Діліться інформацією з друзями:

Дев’яностолітній ювілей видатного українського поета, Олександра БОГАЧУКА відзначили студенти факультету журналістики МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука. Автор віршів, що стали піснями золотого фонду української естради. Він був першим головою Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України.

Студенти проаналізували багату творчу спадщину ювіляра під час літературознавчої імпрези. Її організатор доцент кафедри соціальних комунікацій, заслужений журналіст України, письменник Віктор МАЗАНИЙ. Він поділився спогадами про свого побратима як поета і громадського діяча.

Він розкрив і стилістику віршів майстра слова, їх незвичайну ритмомелодику, завдяки якій багато з них стали піснями та увійшли в золотий фонд української естради. Серед них – «Тиша навкруги», «Троянди на пероні», «Розплети свою чорну косу, «Тихо падає цвіт», «Іду я росами», «Димить туман», «Щедрик», «Журавлі», «Моя родина – Україна» тощо.

Окремі з них виконали й студенти. А ще вони декламували поезії зі збірок Олександра Богачука різних років – «Незабутнє», «Вересневий грім», «Ні!», «Зелене руно», «Горно», «Цвіт роси» та з останньої (посмертної) «А час не жде…».

Андрій СОШНЯК

Фото Віталія КАРПЦЯ, студента факультету журналістики МЕГУ 

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…