fbpx

«Сонячні діти» заряджалися на Світязі й допомагали жнивувати

Літо пролетіло швидко й непомітно для дітей та батьків громадської організації «Асоціація батьків дітей-інвалідів». Ми провели 7-денний оздоровчо-розвивальний табір для наших діток на березі озера Світязь.

Насичена щоденна програма табору була не тільки для діток, а й для батьків. Поки малеча були на заняттях, мами поспілкувалися про наболіле, обмінялися досвідом, а також відвідали заняття з аквааеробіки. А ввечері вони разом з дітьми брали участь у квесті, спортивних естафетах і танцювальному балі «Діти – батьки».

Час пролетів швидко та весело. Табір відбувся за фінансової підтримки влади міста, а також завдяки нашим постійним друзям, котрі підтримують щоденну роботу нашої організації, і всім людям та фірмам, які долучилися до акції «Lots of socks».

Наприкінці літа організація провела для своїх підопічних неймовірно цікавий та пізнавальний захід. Наші діти виїжджали на поле, де спостерігали за жнивами і ознайомилися з різними професіями. Дізналися, що агроном – це людина, яка знає все про сільське господарство та землеробство.

А комбайнеру навіть допомогли жнивувати. Далі ми з дітками повезли зібране зерно на завод, де нам детально розповіли, що далі відбувається зі збіжжям. А скільки емоцій було від побаченого в зерносховищі! Не було меж радості й від приготовленого керівництвом заводу солодкого сюрпризу.

Дякуємо всім за дбайливе ставлення до наших діток, за те, що завжди підтримуєте нас! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

Оксана ТИТЕЧКО, голова громадської організації «Асоціація батьків дітей-інвалідів»