«Сонячні діти» заряджалися на Світязі й допомагали жнивувати

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Літо пролетіло швидко й непомітно для дітей та батьків громадської організації «Асоціація батьків дітей-інвалідів». Ми провели 7-денний оздоровчо-розвивальний табір для наших діток на березі озера Світязь.

Насичена щоденна програма табору була не тільки для діток, а й для батьків. Поки малеча були на заняттях, мами поспілкувалися про наболіле, обмінялися досвідом, а також відвідали заняття з аквааеробіки. А ввечері вони разом з дітьми брали участь у квесті, спортивних естафетах і танцювальному балі «Діти – батьки».

Час пролетів швидко та весело. Табір відбувся за фінансової підтримки влади міста, а також завдяки нашим постійним друзям, котрі підтримують щоденну роботу нашої організації, і всім людям та фірмам, які долучилися до акції «Lots of socks».

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Наприкінці літа організація провела для своїх підопічних неймовірно цікавий та пізнавальний захід. Наші діти виїжджали на поле, де спостерігали за жнивами і ознайомилися з різними професіями. Дізналися, що агроном – це людина, яка знає все про сільське господарство та землеробство.

А комбайнеру навіть допомогли жнивувати. Далі ми з дітками повезли зібране зерно на завод, де нам детально розповіли, що далі відбувається зі збіжжям. А скільки емоцій було від побаченого в зерносховищі! Не було меж радості й від приготовленого керівництвом заводу солодкого сюрпризу.

Дякуємо всім за дбайливе ставлення до наших діток, за те, що завжди підтримуєте нас! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей.

Оксана ТИТЕЧКО, голова громадської організації «Асоціація батьків дітей-інвалідів»

Діліться корисною інформацією з друзями: