Вільні земельні ділянки в Рівному хочуть роздати атовцям (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Таку ідею розглянула учора Рівнерада на своїй сесії. У залі лунали різні пропозиції. Однак, схоже більшість схильна до розподілу усіх вільних ділянок між учасниками АТО, які нині зареєстровані в спеціальній міській черзі.

Нагадаємо, нині цей список охочих отримати ділянку, обіцяну урядом, в рівному налічує приблизно 2 тисячі осіб. За попередніми підрахунками в місті є приблизно 500 вільних земельних ділянок. Тож очевидно, що землю зможуть отримати не всі.

Ситуацію прокоментував міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Учора прозвучали пропозиції не давати землю, а побудувати на тих ділянках багатоквартирні будинки і роздати помешкання. Якщо підемо цим шляхом, то атовці їх не побачать ніколи. Адже не існує державної програми на це будівництво. Крім того, на існуючих ділянках не можна побудувати багатоквартирні будинки, бо це інша категорія земель. Це чиста демагогія, щоб виправдати своє небажання голосувати за виділення ділянок. Моя позиція: роздати усе. Звісно вистачить лише частині атовців, які на сьогодні є в спеціальній міській черзі. Але треба спитати тих, хто на рівні держави приймав таке рішення, нащо так робили. Бо проблема з землею в усіх містах.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Крім того, на сесії у четвер зняли всі земельні питання, щодо виділення вільних ділянок. Їх не розглядатимуть до виборів. Тобто цим займатимуться вже депутати наступної каденції. Щоб не було спекуляцій.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: