fbpx

Рівнянам представили «Творчі грані Василя Рябоконя» (фото)

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку «Творчі грані Василя Рябоконя», на якій було представлено творчі роботи різних періодів життя пана Василя –  українського митця, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва РДГУ, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, талановитого дизайнера.

Відвідувачі виставки змогли побачити графіку, мозаїку, картини з черепашок, писанки з дерева, карикатури, навчальні посібники і багато іншого.

Цю виставку почали готувати ще три роки тому, до 80-річчя Василя Івановича, однак її так і не змогли організувати раніше через карантин, а тепер через війну. Але зрештою зібрали матеріали, напрацьовані Василем Івановичем за багато років діяльності і презентували «Творчі грані Василя Рябоконя».

Привітати пана Василя прийшли  колеги із кафедри образотворчого мистецтва РДГУ, студенти та друзі, які вручили йому квіти та сказали безліч теплих слів.

Вагомий аспект діяльності Василя Рябоконя – активна участь в роботі хорів «Патріот» і «Надвечір’я», як співака хору та автора текстів деяких виконуваних пісень.

Представники Рівненської обласної філармонії – концертмейстер Ірина Козачук і соліст – заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів Микола Швидків заспівали присутнім та привітали винуватця свята. 

 На завершення  пан Василь, разом зі своїми колегами із хору «Патріот» заспівали пісні «Моя Україно», «Ой не ходи козаче в гай» та «Рівне – любов моя». Текст до останньої з них написав сам Василь Рябоконь.

Підготували виставку працівники сектору мистецтв обласного краєзнавчого музею Тетяна Міненко та Оксана Лозяк.