fbpx

Рівнян запросили на персональну виставку відомого художника

Діліться інформацією з друзями:

У виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею завтра відкриють персональну виставку  рівненського художника, члена Національної спілки художників  Віктора Гвоздинського.

Виставка діятиме з 25 лютого до 15 березня, відкриття відбудеться о 16 годині.

Народився мистець 25 лютого 1951 року в м. Володимир-Волинський, Волинської області. Художню освіту здобував в Харківському Державному художньому училищі. (1966  -1970рр). Викладачі з фаху В. В. Богданов, П.А. Шигимага, та в Харківському художньо-промисловому інституті (1970 -1975 р.р.). Викладачі з фаху професор Бєсєдін С.Ф., заслужений художник України Константинопольський А.М.

Віктор Гвоздинський член Національної спілки художників України з 1985 року. З 1975 року мистець живе і працює в м. Рівне.

З 1973 року художник постійно приймав участь в обласних , всеукраїнських та зарубіжних виставках. У творчому доробку Віктора Гвоздинського більше 30 персональнальних виставок в Україні та Чехії, вісім міжнародних виставок в Азербайджані, Польщі , Білорусі та в Україні.На  персональній виставці “Барви рідного краю” представлені творчі роботи (пейзаж, натюрморт за останні вісім років творчої діяльності). Твори були написані під час багатьох творчих всеукраїнських та міжнародних пленерів. Мистець за цей період побував в багатьох куточках України та за кордоном. 

Творчі здобутки Віктора Гвоздинського неодноразово отримували схвальну оцінку критиків, а також відзначені різноманітними нагородами.

У результаті творчих відряджень та пленерів разом з іншими мистцями за підтримки громадських організацій та влади були створені галереї в санаторії “Авангард” м.Немирів, в Луцькій міській раді, Почаївській Лаврі, проводяться роботи зі створення мистецької галереї в Зарваницькому духовному центрі та в м. Ірпіні. Твори Віктора Гвоздинського знаходяться в цих закладах, а також в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, Острозькому національному заповіднику, в Збаразькому національному заповіднику, галереї м.Нетішин, в колекції Національної Академії мистецтв України,в галереї м. Пйотриков-Трибунальський (Польща), а також в приватних колекціях України, Польщі, Чехії, Австралії, Німеччини, США.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»