Рівненський парк історичної реконструкції “Оствиця” відзначає третю річницю

Діліться корисною інформацією з друзями:

Три роки тому 21 жовтня 2019 року на Оствиці відбувся перший пікнік. На той час розчищена й прохідна була лише 1/10 території, ніякої інфраструктури та зручностей.

Того дня у майбутньому парку історичної реконструкції, який за три роки встиг стати справжнім туристичним «магнітом», зібралися волонтери та громадські активісти.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зураб Кантарія варив каву, Оля Яцюк допомогла з організацією цього дійства, Олександр Гребенюк привіз зброю для фотозони, Олена Будня щось готувала вперше у казані, Аліса Хагенбрух пригощала смаколиками на грилю.️

Майже 2 роки активісти та симпатики цієї ідеї витратили на впорядкування території, вивезення сміття, розрівнювання та укріплення берегової лінії. Згодом посіяли траву, зробили мінімальну інфраструктуру, щоб перетворити хащі на фото-та паркову зону.

А вже сьогодні Оствиця – улюблене місце відпочинку сотень рівнян та гостей міста. І наша команда продовжує працювати над його розвитком та створенням нових цікавих локацій та атракцій. Щовихідних тут відбуваються цікаві майстер-класи для дітей та дорослих – стрільба з лука, виготовлення оберегів, гончарство, ковальство.

Безумовно, родзинкою у переліку активностей є катання на стародавніх човнах, відтворених реконструкторами за старовинними документами. А віднедавна на Оствиці пропонують незвичайну розвагу – зустріч сонця, що сходить, на човні.