fbpx

Рівненську літературну премію імені Світочів отримає поет Андрій Пермяков

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині вирішили, хто отримає премію імені Світочів 2022 року. Це буде рівненський поет, перекладач, театральний діяч та естрадний виконавець, член Національної спілки письменників України, волонтер – Андрій Пермяков.

Її дадуть за книгу «Віршітелінг», де зібрані оригінальні поезії та переспіви українською відомих хітів із авторськими дотепними коментарями.
«Приємно, що сьогодні Андрій Пермяков – це не просто автор та знаменитий поет. Він активно популяризує Рівненщину. Тісно співпрацює із обласною філармонією, де вже готується його другий благодійний захід. Сьогодні він волонтерить крізь призму літератури», – зазначила директорка Рівненського обласного центру народної творчості Ірина Баковецька-Рачковська.
Презентація згаданого видання у серпні відбулася в Рівненській обласній філармонії.
Крім того, книгу представили й у Києві, Львові, Одесі, а також у Чикаго та Варшаві. Усі заходи були благодійними – зібрані кошти Андрій передав на потреби ЗСУ.
«Обласна літературна премія імені Світочів присвоюється за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність щорічно. Її розмір – 10 тисяч гривень», – уточнила очільниця обласного управління культури у туризму Любов Романюк.
Джерело: Рівненська ОДА
Фото з презентації збірки «Віршітелінг», у Рівненському залі камерної та органної музики. автор: Олександр Харват