fbpx

Психологію успіху в дітей формують у рівненському таборі

Діліться інформацією з друзями:

Вже третій рік компанія Savvy Nation, яка займається розвитком дітей, працює у Рівному. Також має два філіали у містах Нетішин та Костопіль. Її колектив – креативний, професійний, націлений на постійне вдосконалення та розвиток.

Своєю основною місією Savvy Nation (кмітлива нація) вбачають розвиток успішної нації, яка готова нести відповідальність за свої вчинки, має власну думку і власні цілі, вміє їх досягати. 

Віктор Король, директор Savvy Nation:

– Не будемо приховувати, що карантин змінив наші плани на літо 2020. Попри це, ми продовжуємо готуватися до таборів: Лісовий в Олександрії, Гірський у Карпатах та Закордонний у Болгарії. Сподіваємося, що  ми зможемо реалізувати усі наші ідеї. Крім того, в наших планах проведення міського, денного табору на базі Savvy Nation у самому центрі Рівного. То ж Savvy Nation на низькому старті і як тільки уряд прийме рішення, ми вразимо вас не раз, адже з нами літо ваших дітей точно буде незабутнім! 

Savvy Nation запрошує тих, хто прагне здобути навички успішної людини, відпочити у кращих літніх таборах, пограти в інтелектуально-розважальні ігри з новими знайомствами та корисними навичками.За час роботи Savvy Nation має більше 800 випускників курсів, понад 700 випускників таборів, понад 6 000 учасників ігор, проведено сотні майстер-класів та десятки бізнес-тренінгів.

Напрямки роботи Savvy Nation:

  • Літні дитячі табори, спрямовані на всебічний розвиток дітей: Денний табір у Рівному на базі офісу Savvy Nation, Лісовий в Олександрії (Рівненська область), Гірський у Карпатах (село Яблуниця) та Закордонний у Болгарії (Сонячний берег).
  • Навчальні курси:
    «Психологія успіху», «Фінансова грамотність», «Тележурналістика» для дітей.
  • Інтелектуально-розважальні ігри:
    Cashflow (кешфлоу) – фінансова гра, Мафія (інтелектуально-рольова гра) – для дітей та дорослих; Квести (спортивно-інтелектуальні змагання), SavvyQuiz (авторська вікторина Savvy Nation) – для підлітків
  • Психологічні майстер-класи для дорослих з провідними тренерами та коучами, бізнес-тренінги для підприємців та компаній у Рівному та інших містах.

Спілкуйтеся з ними у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/savvyrivne/
https://www.facebook.com/savvynation.camp/
https://www.instagram.com/savvynation.camp/
м.Рівне, вул. Чорновола, 13, 1 поверх, каб. 122
+38 (068) 204 99 02  ГРАФІК РОБОТИ: Пн.- Пт.: 9.00-19.00

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»