fbpx

Прем’єра дорослої вистави відбудеться у Рівненському ляльковому театрі

Діліться інформацією з друзями:

Стала відома дата прем’єри музичної вистави “Хлопчик зі скрипкою в грудях”. Її поставлять на сцені Рівненського театру ляльок.

Про дату прем’єри присвяченої геніальному композитору й музиканту Володимиру Івасюку та його батькові повідомляє голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. Постановка – для дорослої аудиторії.

Дата прем’єри: субота, 27 квітня. Вартість квитків на цей показ буде дещо вищою від традиційної ціни й становитиме 200 гривень. Старт продажу – з 1 квітня.

Як повідомляє Карауш, над ідеєю нової постановки думали майже рік, долучена вся трупа театру, йдуть репетиції і робота над декораціями. Автором та режисером є Заслужений артист України Станіслав Лозовський.

В основі вистави – біографічна повість “Монолог перед обличчям сина”, її автором є батько Володимира Івасюка – Михайло. Він – український письменник, літературознавець, фольклорист, педагог, громадський та культурний діяч, відбував ув’язнення в гулагівських бараках.

“Хлопчик зі скрипкою в грудях” – історія про те, як батько виховує сина, яким бачить його, як це впливає на життя родини й що це означає для українців. Постановча група зібрала чимало матеріалу, слухали історії від сестер композитора. Багато чого увійде в виставу.

Вистава розрахована не на дитячу публіку, а передовсім на старшокласників та дорослого глядача.

Читайте також: Неповнолітню жительку Рівненщини оперативно повернули додому