fbpx

Православні відзначають одне з найбільших релігійних свят – Вознесіння Господнє

Діліться інформацією з друзями:

Ця подія відбулася майже дві тисячі років тому на Оливній горі, що неподалік від Єрусалиму. Свідками вознесіння Христа були апостоли та Богородиця, про що розповідається в Євангелії від Луки та в книзі Діянь святих апостолів.

Свято Вознесіння має глибокий духовний зміст. Сорок днів після воскресіння Спаситель продовжував навчати Своїх учнів-апостолів розуміти Священне Писання, розповідав їм про Царство Боже, готуючи їх до прийняття Святого Духа. Після завершення Свого земного подвигу, Ісус Христос вознісся на небо, сів праворуч Бога, тим самим вознісши нашу людську природу до Божественної оселі. Тож свято Вознесіння Господнього – свято, коли Син Божий у Своїй Божественній особі ввів людину у єдність із Творцем, щоби відновити та утвердити нерозривний зв’язок людини з Богом, що був втрачений через гріхопадіння людини.

Тому ми радісно святкуємо Вознесіння Господнє, бо ця подія стала довершенням нашого спасіння і має безпосереднє відношення до кожного із нас. Тож нехай Христове вознесіння зміцнює нашу віру у вічне життя та безсмертя душі. Молімося, щоби Господь Ісус Христос, Який вознісся у славі, допомагав нам, освячував, укріпляв та зміцнював нас заради того, щоб і ми досягнули тих небес та єднання з Господом Богом у Святій Трійці!

Джерело: Православна церква України

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»