fbpx

Повний місяць 9 лютого: що можна робити, а що – ні

За словами астрологів, сьогодні, 9 лютого, сприятливий день для всіх починань: від організації спортивних або культурно-масових заходів до корпоративів, спрямованих на згуртування колективу для плідної співпраці.

Багатьох людей тягне до спілкування і розваг. В ці дні практично всі розважальні заклади отримують стабільний дохід. Особливо це стосується казино, тоталізаторів та залів гральних автоматів, оскільки місяць у Леві привносить схильність до авантюр і підвищує необдуману ризикованість.

З цієї ж причини варто відкласти всі серйозні фінансові справи, пов’язані з великими коштами. Щоб уникнути втрат, не варто оформляти операції з нерухомістю, акціями та підписувати серйозні договори. У більшості людей в цей день проявляється схильність до завищеної зарозумілості і як ніколи загострюється схильність до лестощів. Що можна і не можна робити в повний місяць 9 лютого.


 


9 лютого більше спілкуйтеся з рідними і близькими, зустріньтеся зі старими друзями. Перерахуйте гроші, адже вважається, що так їх стане більше до наступного повного місяця. Також почніть планувати своє життя, складіть графік чи таблицю, прикріпіть свій план на видному місці, щоб не забувати про нього і поступово виконувати. Якщо у вас давно є якась цікава ідея, а зараз є енергія, то потрібно втілити її в життя саме 9 лютого. Також день відмінно підійде для самоосвіти, для культурного проведення часу і для творчості.

У цей день ні з ким сваріться і не висловлюйтеся різко ні на чию сторону. Не плануйте справу, яка відбере у вас цілий день. Ні в якому разі не обманюйте людей і не беріть у борг.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»