fbpx

Першу книжку прози презентує рівненська журналістка Людмила Марчук

Людмила Марчук нині дебютує збіркою оповідань та повістей, до якої увійшли дві повісті «Ціна честі» і «Та що виходить на світло» та двадцять оповідань та новел. Це психологічна й емоційно наснажена лірична жіноча проза, яка спонукає читача до роздумів.

Презентація відбудеться в четвер 28 листопада у Рівненській обласній науковій універсальній бібліотеці (відділ мистецтв). Початок о 16-й годині.

 «Книга спрямована передусім на мислячу жіночу читацьку аудиторію та рекомендована тим чоловікам, які прагнуть краще зрозуміти істинну сутність жінки», – написала авторка в анотації до книжки.

«Це сильна, хороша книжка, з глибоким змістом, глибоким підтекстом. Не віриться, що ця книжка в авторки перша», – так характеризує прозу Людмили Марчук відома рівненська письменниця Анна Лимич, яка її редагувала.

Ілюстрації до книги зробив художник-графік з Радивилова Леонід Воронко. Над версткою та обкладинкою чимало попрацювала дизайнер Ірина Сивук.

Книга видана за фінансової підтримки пані Олени Нездюр, директорки рівненського Торгового центру-Д, а видрукувана у рівненському видавництві ПП «Поліграфінтер».