fbpx

Наталя Могилевська проспіває рівнянам про найважливіше.

10 жовтня у нашому місті свою нову концертну програму представить популярна співачка Наталя Могилевська. Перед прем’єрою вона відповіла на кілька питань від редакції газети «Сім днів».

Розкажіть про вашу нову україномовну програму «Покохала». Що вас надихнуло на її створення?

– Що таке Бог? Якщо розшифрувати з давньослов’янської: Б – це знаки; О – це округ, те, що навколо нас; Г – це глаголять, тобто Бог – це знаки навколо нас, які говорять і підказують нам.

Колись я написала пісню «Я танцювала», і через тиждень мені подзвонили з 1 + 1 й запросили мене танцювати в «Танці з зірками». Тепер я написала пісню «Покохала» і подивлюсь, як буде розвиватися моє життя (сміється). Я звикла називати програму концертів тією піснею, яка зараз головна. Тому програма називається саме так.

Нещодавно ви разом із юними вихованцями вашої талант студії представили свою інтерпретацію Гімну України. Чому вирішили «переписати» слова, який відгук отримали на цю роботу?

– У день Києва я зробила переклад українською своєї пісні «В Києві осінь», і мені дуже хотілося на День Незалежності подарувати країні позитивну версію Гімну. Слова нібито промовляла за мене сама країна. Я майже нічого не додавала, тому що, здавалося, він пишеться сам. Вірші, які я пишу останнім роком, ллються просто неймовірним потоком споконвічною, материнською, моєю рідною, неймовірною мовою мого роду. Я відчуваю величезну повагу до нашого минулого, до нашої історії, відображеній у гімні українського народу, хочу подбати про майбутнє, про наших дітей і зробила позитивну версію Гімну України. Я взяла на себе відповідальність, але я хочу доробити його разом зі всією країною, тому що це ідея не лише моя, а й багатьох українців.

Наталя Могилевська нині не лише співачка, продюсер, наставник юних талантів, а ще й успішна авторка. Чи можна сподіватися найближчим часом на нові літературні роботи?

– До написання моєї нової книги мене наштовхнули і надихнули учні моєї Школи Зірок Talant School. Я довго думала про те, як навчити і підготувати дітей до успішного сценічного майбутнього. Як не втратити себе, свій талант і тонку юнацьку чутливість в жорсткому світі шоу-бізнесу? Я почала писати книгу – підручник для майбутніх артистів! Мені хочеться ділитися не просто своїми думками і роздумами, а й практичними порадами. Робота над нею вже в розпалі, я дуже натхнена і горю цим!

Природа лікує, годує і є найкращим учителем.

Поділіться секретом вашої успішності. Що надихає вас щодня? Чи є у вас якісь антистресові ритуали, які допомагають у складних ситуаціях? Чи маєте якісь щоденні звички, які роблять ваше життя щасливішим?

– Рятують уроки йоги і медитації. У мене є принцип – «спокійні пів години». Що б не відбувалося, пів години вранці і пів години ввечері приділяю тільки собі. Перебуваю в тиші, наодинці з собою. У хорошому настрої мені допомагає залишатися спілкування з природою і тиша. То, якщо вже зовсім погано, вибираюся за місто. Природа лікує, годує і є найкращим учителем. Я вчуся не сперечатися з обставинами – бути такою гнучкою, як Вода; стабільною і глибокою, як Земля; спекотною і пристрасною, як Вогонь.