Грядка може зекономити час і сили

Діліться корисною інформацією з друзями:

Всі мріють, щоб на невеличкій ділянці запровадити щось продуктивне – те, що дасть на виході великий урожай. Одна з простих, але ефективних технологій, яка зможе допомогти, так звана «канадська грядка».

Грядки на майбутній рік, як і лижі, потрібно готувати заздалегідь. А саме – в кінці літа або восени. Так в наступному сезоні ви зможете заощадити свої сили і час, а також отримати відмінний урожай.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Збирати таку грядку найзручніше в міру викопування цибулі або часнику, відразу складаючи бадилля в отриману канавку, що водночас вирішує і питання його утилізації. Також у грядку необхідно закласти будь-яку органіку, як і в компостну купу (старий хліб з цвіллю та інші органічні відходи). Для пухкості землі додаються також хвоя або тирса. Та й трохи добрива також не зашкодить. Це може бути, для прикладу, пара столових ложок суперфосфату. Зверху все присипається землею.

Потім грядку варто накрити плівкою і до наступного посадкового сезону в ній перепріє близько 70% закладеного матеріалу, залишки ж 30% будуть продовжувати перепрівати та зігрівати грядку й далі. До того ж виділятимуть вологу.

По суті «канадська грядка» – це тепла грядка з хорошим ґрунтом. Адже ні для кого не секрет, що дуже багато (якщо не все) залежить від родючості ґрунту. На відміну від компостної купи вона ефективніша тим, що вже на місці насичує землю усім необхідним. Крім того, така грядка зекономить ваш час і сили. Адже все вже на місці й переносити нічого не потрібно. Бажаємо щедрих врожаїв і задоволення від праці на вільній, родючій українській землі.

Підготувала Галина ГАЙДАЙ