fbpx

Фотовиставка “Українська медицина воєн”відбудеться у Рівному

Унікальні світлини періоду з 1914 по 2023 роки будуть представлені у Рівному на фотовиставці “Українська медицина воєн”.

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці проходитиме виставковий фотографічний проєкт “Українська медицина воєн”.

фотовиставка

В експозиції будуть представлені унікальні світлини періоду з 1914 по 2023 роки. Виставка організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Музею історії медицини Галичини ім. Мар’яна Панчишина, Львівського військово-медичного клінічного центру, відомого львівського колекціонера Юрія Завербного та Музею фотографії в Рівному. Дякуємо за допомогу організації виставки Медичному центру NOVO, який допомагає бійцям ЗСУ повертатися до життя.

Запрошуємо рівнян та гостей міста подивитися як розвивалася українська військова медицина і як стала найбільш кваліфікованою 31 січня о 16:00.

Вхід вільний. Контактний телефон – 097 116 4539.

Організатор виставки — Олександр Харват.

Читайте також: Залужний відзначив голову громадської організації у Рівному

  • Чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт?
    Іноді рідні пацієнтів, які потрапляють у лікарню з підозрою на інфаркт, скаржаться, що їм доводиться оплачувати екстрену діагностику. Тож розповідаємо, чи має пацієнт платити за ангіографію при підозрі на інфаркт. Ні, не має! Проведення ангіографічного дослідження коронарних судин передбачено пакетом … Read more