Експозиція створена всупереч усьому негативу представлена у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Експозиція створена всупереч усьому негативу представлена у галереї Рівного.

Рівненська художниця Ірина Осіпова, персональна виставка якої презентується в рамках широкоформатного проєкту «Євро-Арт» для талановитих» зізнається, що ця експозиція створена всупереч усьому негативу, який обертається навколо нас.

Це «ПАЛІТРИ ЖИТТЯ». Бо «життя яскравіше за барви моїх картин».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В експозиції, до якої увійшли понад 50 робіт у техніці олійного живопису, є і пейзажі, і композиційно довершені натюрморти, і тематичні картини символіко-філософського змісту, що вражають оригінальністю просторових рішень. М’які відтінки дозволяють очам «ковзати» зображеннями, не опираючись виру кольорів, ніби засвідчують вишуканий поетичний світогляд авторки. Цей живопис є легким, не перенасиченим складними імпровізаціями. Художниця, спостерігаючи за навколишнім світом, фіксує на полотнах, передусім, свої враження. Кожен її твір, як нова бесіда з кольором. Саме за допомогою кольору вона розставляє акценти на людських почуттях та емоціях, і задає своєрідний ритм.

«Життя складається з подій, що впливають на наш емоційний стан. Радісна мить, тривала напруга чи душевний біль («Віра», «Deus Vult»), що виснажує з початку війни в Україні. Тому й роботи мої різнопланові», – розповідає Ірина.

«Малювання для мене – мандри у світ живопису, в якому я зображую унікальність краси природи («Барви осені», «Сонце в деревах»), втілюю свою мрію («Бурштинова Венеція», «Старовинний Оксфорд»), розповідаю дідусеву оповідку про перший телефон (дідусь був зв’язківцем на залізниці, мав раритетний телефон – «Дзвінок з минулого»), іноді виплескую свій бешкетливий настрій («Рудий гурман», «Залицяльник»), і навіть порушую тему підвищення цін на яйця («Комплімент від шеф-кухаря»).

Щоразу, коли беру до рук пензля, я занурююся у власний безмірний всесвіт, в який запрошую і вас», – каже художниця.

Живопис Ірини Осіпової має свій стиль і особливу енергетику, промовляє до глядача зрозумілою мовою про глибоке та вічне. Тут важлива кожна деталь, яка наділяє картини чимось містичним, неосяжним і глибинним, як душа самої мисткині.

Персональна виставка Ірини Осіпової «ПАЛІТРИ ЖИТТЯ” триватиме з 30 листопада 2022 року по 8 січня 2023 року.
Деякі із представлених картин можна придбати.

На вихідних на Рівненщині очікується сніг та ожеледиця