fbpx

Дух різдва від BREVIS

Хто хоче провести Різдвяний вечір у святковій атмосфері? Для Вас є чудова можливість отримати два квитки у подарунок.

Для цього потрібно зробити три простих кроки :

  • вподобати сторінку газети “7 днів” у ФБ;
  • вподобати  групу КЗ “Міський палац “Текстильник” у ФБ;
  • відмітити друга у коментарях на сторінці “7 днів”у ФБ під постом про розіграш квитків.
  • зробити репост  допису з умовами конкурсу у ФБ на свою сторінку (репост обов’язково повинен бути публічним).

Переможця визначимо 23 грудня 2019 року шляхом випадкового вибору коментаря генерацією випадкових чисел в Random.

 

Хто з вас чув різдвяну музику Геннадія Фіськова? Це не традиційні колядки, а справжні хіти. У його симфонічному оркестрі «Бревіс» Вівальді звучить у блюзі, «Голубий Дунай» – в латинусі. На екрані падають сніжинки, і грає музика так, як у бокалах шампанське. За один вечір можна відчути ноти засніженого Нью-Йорку Сінатри, розкішного Відня Штрауса, і зоряні містерії української ночі Лентовича.

Перед Різдвом завжди пригадуємо яскраві життєві моменти. Геннадій Фіськов згадує як у 10 років колядував із вертепом у  селі. Тоді у нього був маленький акордеон, у його ровесників – флейта і бубни. Зараз у Фіськова – цілий симфонічний оркестр «Бревіс»! І грає оркестр не тільки традиційні колядки, а й європейські різдвяні хіти, Вівальді – у блюзі, «Голубий Дунай» Штрауса – в латинусі.

–  Здається, Штраус… Мають бути вечірні сукні, декольте, бал, – а у нас не вальс, а латинус, – каже керівник симфонічного оркестру «Бревіс» міського палацу культури Геннадій Фіськов. – Ми можемо зіграти і колядку в латинусі, Вівальді – у блюзі. Взагалі я хотів би, аби у нас Різдво було 25 грудня, щоб долучитися до більшості, а не до меншості. На концерті, 25 грудня, ми гратимемо європейські різдвяні хіти і традиційні українські колядки. Не сцені падатимуть сніжинки… У нас було багато новорічних концертів, особливо у Польщі. Цього року ми хочемо на Різдво – 25 грудня – створити різдвяну казку в Рівному, щоб напередодні Нового року усі зробили перезагрузку і розпочали з радістю 2020-й.  Бажаю рівнянам фанатіти від тієї справи, яку вони роблять, як ми фанатіємо від музики! І навіть якщо плюнули у спину, підіймати голову і йти далі.

Концерт відбудеться 25.12 о 19.00 в МПК Текстильник Квитки в касі палацу.

Використайте свій шанс!