Буде кава та вишукана музика: рівнян запрошують на концерт

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненська обласна філармонія запрошує рівнян включити в свої плани на суботу каву та вишукану музику. 28 січня в мистецькому цоколі органного залу відбудеться концерт «Кавова кантата».

Це буде дійство, впродовж якого глядачі зможуть не лише насолодитися музикою геніального німецького композитора, але й скуштувати запашну каву.

Бронювання квитків: 096 294 58 12, 068 058 60 72

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Й.С. Бах написав один із найдотепніших творів, який можна назвати першою оперетою. Твір народився у XVIII ст. під ароматну каву і тістечка знаменитого кавового будинку Циммермана в Лейпцигу. В основу “Кавової кантати” лягла новела поета-сатирика Крістіана Фрідріха Генріці, що творив під літературним псевдонімом Пікандер.

Сюжет кантати лаконічний: старий Шлендріан бажає, аби його донька Лізхен відмовилася від кави, якою вона аж надміру захоплена. Та жодні обіцянки, заборони та погрози батька не можуть примусити її відмовитись вiд улюбленого напою. Лише коли Шлендріан залякує доньку забороною вийти заміж, Лізхен все ж погоджується не пити каву. При цьому кмітлива дівчина ставить умову: наречений мусить бути знайдений саме сьогодні!

Чи вдасться знайти Шлендріану чоловіка для своєї доньки? І чи відмовиться Лізхен від кави? Дізнаєтеся 28 січня о 18 годині.

Дійові особи та виконавці:

ШЛЕНДРІАН — заслужений артист України Микола Швидків

ЛІЗХЕН — Анастасія Янцур

БАРИСТА — Павло Мищук

ВЛАСНИЦЯ КАВ’ЯРНІ — Таніна Позняк

ОФІЦІАНТ — Дмитро Давидчук

Ірина Козачук (клавесин)

Академічний камерний оркестр РОФ

диригент Юрій Скрипник

Режисер-постановник Таніна Позняк

Кількість місць обмежена!

читайте також: