fbpx

“BREVIS” – святкує і дарує

З аншлагом у міському палаці культури відствяткував своє 15-річчя симфонічний рок-оркестр. 3-годинний концерт супровуджувався оваціями і щирими оплесками у залі. Вітання і надзвичайна енергетика, яка не покидає навіть після закінчення виступу колективу, що поєднує класику, фольк, рок і авангардову музику. Браво «BREVIS»!

Браво керівникові та диригентові Геннадію Фіськову, який дарує рівнянам свій талант!Почути, що керівник «BREVISу», заслужений діяч культури та мистецтва України Геннадій Фіськов, створює хіти у власному аранжуванні, не означає нічого. Треба побувати на його концерті, відчути ритм і злагоджене звучання усіх музичних інструментів його рок-оркестру. Відчути власний стиль і власні хіти Фіськова, а також поспостерігати за його поведінкою, тим, як він кайфує на сцені, диригуючи потужним колективом рок-музикантів та вокалістів.У концертну програму, приурочену своєму 15-річчю, «BREVIS» включив частину своїх найкращих номерів та нових програм. Поміж них і проекти “Рок-легенди Ukraine» та «Музика проти війни».

Рівненський симфонічний оркестр «BREVIS» – перший такого роду оркестр, створений на Західній Україні. Із 2004 року і до сьогодні він мандрує музичними шляхами хітів світового року, зіркових мюзиклів, запальної електромузики, сучасної та автентичної української музики.

У спогадах – понад 400 гастрольних поїздок, як в Україні, так і у Європі, переспівані хіти легендарних рок гуртів та виконавців Nazareth, Scorpions, Deep Purple, Metallica, Queen, Pink Floyd, Depeche Mode, Led Zeppelin, Bon Jovi, Europa, Michael Jackson, Robbie Williams у новому аранжуванні, проекти музикантів не лише з Рівного, а й зі Львова, Луцька. До речі, багато із них приїхали на святкування «BREVISу» у міський палац культури.

У спогадах – сотні мега-подій, публіка, яка емоційно сприймає і класику, і джаз, і авангардову музика, шаленіє від Queen, Metallica, Deep Purple, Kiss, Pink Floyd, Scorpions, Nazareth, Bon Jovi, Muse, Depeche Mode, Майкла Джексона, AC/DC, праця над світловими та сценічними ефектами, поєднанням симфонічного оркестру та DJ, радість від нового звучання пісень всесвітньовідомих виконавців Armin van Buuren, Paul van Dyk, Tiësto, Loreen, John Newman. А ще – аранжування на пісні рівненських гуртів Farinhate, Mangust, Мерва, ОТ Vinta, Чорні Черешні, М’яч Дредбол та луцьких гуртів Фіолет, Ріплей.

Є у Фіськова і «Romantic Collection», де по-новому звучать ноти A.Vivaldi, Bryan Adams, Phantomof the Opera, Soulsavers, Muse, Bee Gees, Boney M, Eminem, Depeche Mode, Sting, Beatles, Scorpions, Guns-n-Roses, Gary Moore, Queen!

“BREVISу” – 15 років. Хоча музична історія Геннадія Фіськова розпочалася значно раніше, відтоді, як він привіз до Рівного музиканта з Польщі Войтека Мрозека (Wojtekа Mrozekа). Разом вони створили на базі філармонії проекти “Танці світу” і “Вівальді Golden jazz”. Потім був – “Колір ночі”. А затим -“Богемська рапсодія”, з якої і зародилися “Рок-легенди”, що уперше прозвучали у Рівненському драмтеатрі.

Симфонічний рок-оркестр міського палацу культури святкує своє 15-річчя. Тому у концерті взяли участь «Едельвейс», «DAR&B». «Why not», «Флеш» та солістки палацу.  

Свято – це ще один аншлаг «BREVISу»! Публіка шаленіла від хітів Геннадія Фіськова. Тому він запросив усіх на ще один концерт  у міський палац культури, який відбудеться- 25 грудня.

Хто не встиг привітати рівненський рок-оркестр із 15-річчям, мають нагоду зробити це напередодні Нового року!