fbpx

Блогер-мільйонник презентує у Рівному свій фільм та проведе фан-зустріч

Український блогер та актор Діма Варварук приїжджає до Рівного. У нашому місті він разом із командою проведе допрем’єрний показ пригодницької комедії з елементами екшену  «Чарівний Глечик», а також фан-зустріч.

Окрім співзасновника україномовного YouTube-каналу «SILRADA» Дмитра Варварука у фільмі зіграли головні ролі Андрій Галин та Володимир Карковський. Також до акторського складу увійшли блогер-мільйонник Юлія Вербинець, Оксана Варварук,  Ігор Варварук, Василь Копчук,  Діана Козачок,  Яна Сорочак, Михайло Барта та інші.

«Для мене сходинкою у житті був Інстаграм, згодом Ютуб. Відтоді коли у мене з’явилась потужна команда, основною метою у моєму житті стало створення якісного, підкреслю , україномовного контенту. Я хочу творити сторінку історії, яку будуть пам’ятати усі. Ідея у мене виникла раптово, уві сні, коли я прокинувся одразу почав створювати спільний чат та приступати до створення «Чарівного глечика», – розповідає продюсер та головний актор Діма Варварук

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

В основі сюжету кінострічки лежить історія сільських парубків, які прагнуть кращого життя, і роблять усе задля того аби їхня мрія здійснилась. Після походу до нічного клубу, Дмитро, Андрій та Володя віднайшли магічну знахідку. Саме тут починається справжня пригодницька комедія, випробування дружби, кохання та мрії.

«Ключовою темою фільму є дорослішання. Жанрове змішання від комедії до екшену, з елементами містики – все це, по суті коктейль максималізму, який притаманний нашій аудиторії. Для того, щоб якісно донести історію, потрібно розуміти, хто наш глядач, які проблеми його цікавлять, якими мріями він живе. Проблеми головних героїв повинні знаходити відгук у аудиторії, саме у цьому випадку, глядач зможе співпереживати героям, бо буде ототожнювати себе з ними. Додам , що в українському кінематографі все буде дуже добре!», – резюмує режисер Богдан Ченкалюк

У фільмі за задумом режисера, герої фільму як і його історія прагнуть до певної самобутності, використовуючи колорит українського села в правильній формі. Також , варто додати, що зйомки фільму тривали протягом 21 дня. За цей час команда здолала понад 1200 кілометрів автошляху та пережила чимало форс-мажорних обставин.

Прем’єра пригодницької комедії «Чарівний глечик» запланована 13 грудня 2021 року. Саме цей день є знаковим для команди, адже 13 грудня в Україні є традиція ворожіння на Андрій, а також YouTube вперше додав українську мову в налаштуваннях.

Рівнян та гостей міста запрошують у Кінопалац «Україна» 17 грудня, де о 18:00 відбудеться показ повнометражного фільму, а о 19:00 зустріч із фанами.