fbpx

Зустріч з лавреаткою премії Уласа Самчука відбудеться у бібліотеці Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Зустріч з Людмилою Марчук, журналісткою, письменницею, лавреаткою премії імені Уласа Самчука 2024 року відбудеться у бібліотеці Рівного.

5 березня о 15-00 у Центральній міській бібліотеці (вул. Київська, 44) відбудеться зустріч з письменницею Людмилою Марчук.

Про це повідомляє  ЦБС.

Марчук Людмила Степанівна родом з Костопільського району Рівненської області. Проживає у м. Рівне. Освіта: Лубенське педучилище, Дніпропетровський та Львівський державні університети, аспірантура Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Рильського НАН України. Авторка є членкинею ВО «Просвіта» з 1990-х років.

Працювала в дошкільній та шкільній освітній ланці м. Кривий Ріг та на Рівненщині. А далі – робота у краєзнавчому музеї, інституті культури та гуманітарному університеті у Рівному.

Реалізувала себе у журналістиці. Має досвід — від репортера до головного редактора у друкованих ЗМІ. Проявила себе також і як публіцист. Має ряд виданих книг: «Покликання боротись за життя. Євген Боровий: хірург, учитель, людина», «Микола Сивий. В ім’я життя», «Та, що виходить на світло», «Теодозія Бриж. Скульптор і скульптура в рамках доби».

У 2022 році вийшов історичний роман письменниці «Я звідси не поїду», за який отримала літературну премію імені Уласа Самчука у 2024 році. Роман був обраний для фінансування за міською програмою книгодрукування з метою його поширення у бібліотечній мережі Рівненщини. Роман можна віднести до жанру історичної драми. Книга глибоко патріотична, пізнавальна, спонукає до глибоких роздумів над долею українського народу.

Читайте також: МОУ та ЗСУ підтримали законопроєкт про доплати для мотивації військових. Скільки пропонують і за що