fbpx
Виставка живопису

Виставка живопису Ксенії Циганюк відбудеться у галереї Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Виставка живопису  презентується у рамках широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих».

«Коли у суспільстві чи в особистій історії людини відбуваються сумні події, не втратити себе у цих почуттях можна лише зберігаючи надію. Образи, зібрані в серії, уособлюють ідею сили життя, віри в те, що закінчиться час втрат, повернеться щасливе життя», – каже Ксенія Циганюк, рівненська художниця, першу персональну виставку якої – «НАДІЯ» – ми презентуємо у рамках нашого широкомасштабного проєкту «Євро-Арт» для талановитих». Ксенія Циганюк завжди відчувала сильний зв’язок із природою, яка і є основним об’єктом її живопису. Живопису, який народжується здебільшого як враження від прогулянок з чоловіком на велосипедах. Живопису, який поєднує уяву і реальність. Живопису, який дає енергію життя. «Щоби кожен відчув, наскільки важливо знайти свій вектор щастя, зростати та рухатися, здійснювати свої маленькі та великі мрії», – розмірковує Ксенія.

До художниці образи приходять у півсні

В експозиції представлені понад 30 живописних пейзажів з 2022 року і донині, коли художниця оговталася від важкого періоду у житті. Вона ніби проводить паралелі між об’єктами живої природи та людиною, її емоціями та особистісним зростанням. «Коли в Україну прийшла війна, це перевернуло моє уявлення про себе і про людей. Я почала більше замислюватися про роль людини, її почуття, про те, як незримо в нас виростає ось це насіння мужності, стійкості в обороні своєї сім’ї, країни. Я продовжила працювати над пейзажами, але це вже стало, скоріше, рефлексією на тему ідентичності, боротьби за свободу», – пояснює мисткиня.

Ви не знайдете у її творчості внутрішнього конфлікту. Але побачите пошук точки опори, щоб піднятися та рухатися вперед. Каже, що, попри весь тягар подій, ми не тільки втратили, а й знайшли! Кожен знайшов щось своє дуже важливе саме у той момент, коли  відчув свою роль у цьому житті.

Виставка живопису Ксенії Циганюк «НАДІЯ» триватиме з 5 по 30 квітня 2023 року.

Читайте також: Завтра Фінляндія приєднається до НАТО