fbpx
У Рівненському Органному залі виступить столичний органіст

У Рівненському Органному залі виступить столичний органіст

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському Органному залі з унікальною програмою виступить Богдан Дем’яненко.

Органіст, музикознавець та композитор представить концертну програму, що є першою частиною його нового масштабного авторського проєкту «1000 років української музики: органна версія».

Демяненко Богдан

Слухачі матимуть змогу пройти чималий історичний шлях і поринути в українську музику Середньовіччя, Бароко, Класицизму та сучасності. Водночас мета проєкту – нагадати нам про цілісність нашої багатовікової музичної традиції і її глибинну спорідненість із музичною культурою Західної Європи. Ось чому Богдан Дем’яненко обирає у якості головного «героя» проєкту власне орган — музичний інструмент, який століттями вдосконалювали у Західній Європі і який асоціюється передусім із західноєвропейською музикою.

Отож, ви почуєте дохристиянську пісню про створення світу, візантійський наспів, партесні концерти невідомих авторів 17-18 ст., твори М. Березовського, А. Веделя (усе перелічене – в органних версіях Богдана Дем’яненка), а також органні композиції Л. Дичко, М. Шуха, В. Гончаренка, С. Острової, Б. Дем’яненка. П’ять творів програми звучатимуть прем’єрні!

Квитки: http://?Квитки: https://ticketclub.com.ua/event/6007/?session=15337

Читайте також: Відключення газу у Рівному відбудеться на трьох вулицях

  • Додаткова сесія НМТ на Рівненщині: підсумки
    У Рівненській області завершено проведення додаткової сесії національного мультипредметного тесту. Явка учасників та учасниць була наступною: зареєстровано 1006, не прийшли до пунктів 240 осіб (23,86%), виконували онлайнові тести 766 учасників (76,14%).