fbpx
На залізничному вокзалі

На залізничному вокзалі Рівного проводитимуть Залізну евакуацію

Діліться інформацією з друзями:

На залізничному вокзалі 5 героїчних міст-мільйонників вже презентували книгу про героїзм залізничників.

Більше півтисячі глядачів побували на презентаціях і на черзі #Залізнаевакуація 07 квітня, 17-00, м. Рівне, залізничний вокзал «Фортеця незламності». Вхід вільний, а вихід – сповнений емоціями та вірою в незламність нашого народу та Перемогу!

Театр на вокзалі: у Києві презентували «Залізну евакуацію»

       Книгу про героїзм залізничників презентували у Фортецях незламності вокзалів Києва, Дніпра, Харкова, Львова та Одеси. До читань залучались улюблені актори театру та кіно Римма Зюбіна, Наталія Сумська, Nataliia Tsymbal актори Дніпровського Академічного Театру драми та комедії  Вікторія Чепурна Aleksandra Epshteyn Yelena Popova, львівська книжкова та волонтерська фея Таня Пилипець і співак Zinoviy Karach  А фінальним акордом туру  стало виконання гімну України вщент заповненої вокзальної зали презентації в Одесі.Протягом туру документальний театр відвідало близько півтисячі глядачів. Серед, бібліотекарі та вчителі. Героїзм залізничників широко висвітлювався національними, місцевим та закордонними ЗМІ.

          В Рівному історії незламних залізничників читатимуть дивовижні наші ЧаРівненські актриси Галина Цьомик та Таніна Позняк, а також наші чарівні гості: прекрасна Тамила Бурсова та феєричний Zinoviy Karach, зірка рок опери Нотердам де Парі та улюбленець рівненської джазової спільноти. П’ятниця, 7 квітня, 17-00. м. Рівне Залізничний вокзал. Вхід вільний.

Книга видана БФ “Бібліотечна країна”, Креативною агенцією “Артіль” Ігор Степурін та команда, за підтримки  Міністерства культури та інформаційної політики України. Всі кошти, зібрані під час презентації, спрямовуються до фонду “Залізна Родина” на підтримку залізничників, які постраждали під час війни.

Читайте також: Куди діти відпрацьовані автомобільні шини в Рівному