fbpx
Як охолодити квартиру без кондиціонера

Як охолодити квартиру без кондиціонера

Діліться інформацією з друзями:

Літня спека не тішить лише в одному випадку – коли вдома неможливо перебувати через брак свіжого повітря та високу температуру.

У таких випадках на допомогу приходить кондиціонер, та якщо у вас його немає – не біда. Впоратися з цією ситуацією допоможуть кілька прийомів. Літня спека не тішить.

Вони не лише справді допомагають пережити спеку, але й зекономлять електроенергію, оскільки не доведеться вмикати навіть вентилятор.

30% небажаного тепла заходить через вікна, а використання штор чи закривання жалюзів може знизити температуру до 20 градусів. Ще краще буде, якщо ви інвестуєте в темні штори, які блокують світло та зменшують надходження тепла до 30%.

Зміна простирадл не лише освіжає кімнату, але й може чудово зберегти прохолоду. Добре влітку використовувати постіль з бавовни, фланелеві простирадла та флісові ковдри. А ще експерти радять придбати гречані подушки, які не утримують тепло тіла.

Поставте матрац на підлогу, якщо літня спека не тішить і не можете заснути вночі. На низу повітря прохолодніше, тому пережити спеку буде набагато простіше.

Влітку температура повітря вночі падає, тому відчиніть навстіж вікна, щоб кімната наповнилася холодом.

У сильну спеку краще не плануйте нічого, що треба готувати в духовці. Висока температура з кухні перейде в усі інші кімнати, тож у будинку чи квартирі буде просто неможливо перебувати.

Юлія ТУРЕЛИК

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…

Читайте також: Літо: від радості до випробувань – як спека впливає на наше життя