Брови розкажуть про характер

Багато з нас приглядається до очей співрозмовника, намагаючись визначити його почуття, думки, переживання і навіть характер. Звичайно це не просто проте, можливо. Підніміть ваш погляд трішки вище – адже брови теж говорять про людину.

Брови, що піднімаються до середини чола, – ознака буйної фантазії і літературного таланту. Трикутні брови свідчать про замкнутість. Така людина, як правило, без особливих труднощів досягає усього задуманого. Брови витягнуті в лінію, прикмета яскравої особистості. Водночас свідчення неспокійного і непосидющого характеру. Така людина схильна до зміни місць. У коханні не постійна. Ідеальні чоловічі брови – довгі, широкі і густі. Притаманні людям розсудливим, зі спокійним, твердим характером. Такі люди мають допитливий розум, ведуть тверезий спосіб життя. Брови трикутними дугами свідчать про цілеспрямованість, вміння влаштовувати життя, про схильність до перебільшення. Маленькі безформні брови,як правило у людей неврівноважених і неохайних у всьому.

Це лише невелика порція інформації, яка не завжди є точною, адже всі ми різні, індивідуальні, людину завжди краще пізнати через спілкування. Та якщо у вас такої можливості немає це, надіюсь,вам стане у пригоді.

Діліться корисною інформацією з друзями: