fbpx

У Рівному вільні ділянки роздадуть атовцям (Відео)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Учора на черговій сесії Рівнеради серед інших питань було ухвалено два земельних, досить резонансних. Їх прокоментував міський голова Володимир ХОМКО:

– Перше – це добудова «Шоколаду». Після того як почалися розбірки з попереднім забудовником, (там є й кримінальні справи, очевидно хтось буде відповідати, цим займається нині поліція), з усіх, кому пропонували завершити будівництво, погодився лише один. Це «Група Смарт». Забудовник висунув зустрічні умови: на своїй приватній землі вони хотіли б вести будівництво іншого типу (не те, що передбачено зонуванням, – прим.ред.). Учора в залі була запекла полеміка. Хтось був за, інші – проти. Для тих рівнян, які вклали свої гроші і купили квартири, а їх є близько 300, це був єдиний шанс отримати своє житло. Усі розмови про якийсь обмін, це банальні балачки. І всі це розуміють. Йдеться про зміну цільового призначення землі, або розробку детального плану території в районі вулиці Ботанічної. Противники такої зміни говорили, що від цього постраждають ті, хто там уже живе. По перше, цей документ ще не погоджений, це має зробити Рівнерада. Якщо там будуть якісь порушення, то депутати не проголосують. Але ми вже відкрили шлях, щоб цей документ розробляти та відкрили шлях для добудови. Люди були раді, припинили голодування.

Друге питання стосувалося надання землі воїнам АТО. Як би ми не хотіли, але всім землі не вистачить! За моїми даними приблизно ще 500 земельних ділянок ще є. у місті є багато вільної землі, але практично вся вона приватна. Більша частина – це паї, які свого часу роздали людям. Працювала комісія на чолі з головою постійної «земельної» комісії Рівнеради Людмилою Туровською. Знайшли вільні ділянки (близько 30, – прим.ред.). Вирішили їх віддати АТОВцям, але виник спір, бо з’ясувалося, о на них претендують інші люди.  Але це не правильно, коли на землю написали заяви ті, хто в кінці черги. На наступній сесії знову підготуємо ділянки, і знову роздамо АТОвцям.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram