fbpx

Міська влада Рівного збирається судитися через акт аудиторів (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Нещодавно Управління Західного офісу Державної аудиторської служби в області провели перевірку фінансової діяльності галузі освіти Рівного. У своєму акті аудитори вказали на суттєве порушення освітян.

Зокрема, їх звинуватили в тому, що вони неправомірно надали освітніх послуг мешканцям, які не проживають у місті Рівному, на суму понад 8 мільйонів гривень. Відтак, влада міста має намір позиватися до територіальних громад, аби ті платили за дітей, які не зареєстровані в Рівному, але відвідують міські дитсадки і школи. Ось як міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував результати перевірки аудиторів:

– Нещодавно у нас відбулася аудиторська перевірка системи освіти міста, у висновках якої написане суттєве зауваження. А саме, вказано на те, що ми надали освітніх послуг мешканцям, які не проживають у місті Рівному, на суму понад 8 мільйонів гривень. Це те, про що я завжди казав. Тобто це те, що повинні заплатити територіальні громади за своїх людей, які живуть у їхніх населених пунктах, а користуються благами міста. Я дав доручення юристам. З моєї точки зору, зауваження аудиторів абсолютно правильне. Адже за законом ці освітні послуги повинна надавати та громада, в якій дитина зареєстрована, а не та, де розміщений дитсадок чи школа, в яку її хочуть віддати батьки. Таким чином контролюючий державний орган розставив усі крапки над «і». Скажу відверто, я навіть задоволений таким актом перевірки.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»