Відсьогодні у Рівному стартує виставка про донорство

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівнянам не потрібно їхати у столицю, а достатньо прогулятися до центра свого міста. Стартує виставка у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» “Донорство-це про життя

Найкращі роботи Міжнародного фестивалю-конкурсу DonorUA ART Project оформили у виставку, яка буде проходити у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» (вул.Короленка, 1) у Рівному з 10 вересня по 24 вересня 2021 року. Відкриття розпочнеться об 11:00. Промови висловлять менеджер проєктів ДонорUA Андрій Магалецький, представники влади міста, Рівненського обласного центру крові, керівниця відділом маркетингу та реклами ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Лігіта Кусік, донорка та очільниця благодійного фонду  «Скарбниця надії» Мар’яна Рева.

Які цікаві інтерактиви будуть під час події?

  • Охочі зможуть приєднатися до ініціативи «Дізнайся свою групу крові», яку проводитиме Рівненський обласний центр служби крові. Кожен зможе зробити фото з об’ємним позначенням групи крові, яке завжди можна буде переглянути. Центр крові зможе обслужити близько 100 людей.
  • Усім, хто зареєструється на платформі ДонорUA, волонтери вручать сертифікати на безкоштовну каву в ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».
  • Бренд Gelius розіграє 3 павербанки між тими, хто зробить публікацію свого фото на виставці з тегом #донорствоцепрожиття та позначками ДонорUA та бренду Gelius. Результати розіграшу оприлюднять по завершенню виставки (25.09.2021) у розповідях в Instagram ДонорUA.

Як виникла ідея виставки?

Уже 3-й рік поспіль ДонорUA об’єднує мистецтво та донорство заради порятунку життя. Цього року надійшло 78 робіт із різних куточків світу: Бразилії, Нової Зеландії, США, Грузії, України, Китаю, Росії тощо. Автори зобразили донорство у своїх анімаціях, малюнках, фотографіях і навіть вишивках. Цьогорічна тема – «Донорство – це про життя». Оцінювали отримані матеріали Катерина Лихач, Надія Ткаченко, Надія Кушнір, Аліна Головльова.