В Хмельницькій області розгорнуто пересувний медичний госпіталь (ВІДЕО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Державною Службою України з надзвичайних ситуацій, на виконання рішення Уряду, мобільний госпіталь ДСНС переміщено на територію Славутської міської лікарні Хмельницької області з селища Богородчани, що на Франківщини.
У Хмельницькій області 5 квітня комісія з ТЕБ і НС ввела обмеження, визначені для «червоної» зони епідемічної небезпеки, які діятимуть з середи, 7 квітня, до 18 квітня. Як зазначив міський голова Славути Василь Сидор, рішення про розміщення шпиталю приймалося на рівні держави.
Госпіталь складається з 35 наметів, з яких 24 – це госпітальна база, розрахована на 120 ліжок.
У госпіталі функціонує блок інтенсивної терапії та палати для пацієнтів. Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором.
Крім цього, госпіталь обладнаний автономними системами життєзабезпечення та може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров’я.
На місці організовано роботу Штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади та медичною службою області.
Госпіталь повністю готовий для прийому хворих на COVID-19.
Нагадаємо, що станом на 12.00 6 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 69268 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2717 – діти, 4347 – медпрацівники.
На лікуванні перебуває 14773 особи: 2189 лікується стаціонарно, 12584 – амбулаторно. З них 629 – діти, 540 – медпрацівники.
Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 68,2%. В лікарнях перебувають 2189 хворих, 382 – з підозрою.
Діліться корисною інформацією з друзями: