Успішність навчання залежить від організації місця школяра

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Робоче місце школяра вдома повинно бути організоване правильно, адже від цього залежить здоров’я школяра і його успішність.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Безпечне та правильно організоване робоче місце учня — запорука його гармонійного розвитку. У процесі облаштування робочого місця школяра необхідно дотримуватися наступних основних порад.

Письмовий стіл або парта повинні бути повноцінно освітлені. Оптимально, якщо у світлий період доби це забезпечуватиметься природнім освітленням, а в темний — штучним.

Для формування правильної постави учня важливо використовувати меблі, які відповідають його зросту. Найкраще, якщо це будуть моделі-трансформери.

Під час роботи за комп’ютером клавіатура й мишка мають бути на рівні ліктя. Зап’ястки повинні бути розташовані прямо, щоби запобігти набряканню м’язів. Монітор необхідно розташовувати навпроти обличчя, на відстані витягнутої руки.

Завдяки правильній позі за письмовим столом і достатньому рівню освітлення зменшиться втома очей і не знижується рівень гостроти зору.

А для профілактики стомлюваності, порушень зору та постави учням рекомендовано кожні 15 хвилин проводити нескладні фізичні вправи для покращення мозкового кровообігу, для зняття втоми з плечового поясу, рук, тулуба та очей.

Не менш важливо як харчується школяр. Перевага має віддаватися корисним продуктам. Овочі, фрукти, корисне м’ясо, риба.

Діліться корисною інформацією з друзями: