fbpx
Силуети дітей, що бавляться, на фоні сонця.

У Рівному вперше люди з інвалідністю отримають безкоштовне оздоровлення

Діліться інформацією з друзями:

Вперше в Рівненській міській територіальній громаді, люди з інвалідністю з дитинства, у яких наявні порушення ментального здоров’я, затримки розвитку, психічних розладів зможуть отримати послуги з оздоровлення (відпочинку).

Віктор Шакирзян відвідує дітей з інвалідністю.

“Дбати про людей з інвалідністю та підтримувати їх – наш пріоритет. Переконаний, що якщо в нас є можливості підтримати цих людей, то ми повинні робити для цього все можливе, – говорить секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – Ми і надалі будемо працювати над тим, щоб розширювати всебічну підтримку людям з інвалідністю в рамках Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2024-2026 роки”.

Зауважимо, що забезпечення послугами з оздоровлення (відпочинку) людей з інвалідністю здійснюється в супроводі одного з батьків або інших законних представників (усиновителів, опікунів, піклувальників) та в разі їх відсутності одним із членів родини. А самі послуги з оздоровлення (відпочинку) можна отримати за власним вибором в закладах, установах, організаціях, що надають такі послуги й мають документи дозвільного характеру на провадження господарської діяльності відповідного напрямку.

З більш детальною інформацією (перелік необхідних документів) можна ознайомитись на сайті Департаменту соціальної політики, або під час особистого прийому в Департаменті (м. Рівне, вул. Соборна,12, каб. (097) 425 84 61, (067) 117 06 94 (відділ з питань оздоровлення).

Читайте також: На Рівненщині набирає сили жіночий добровольчий пожежний рух