fbpx

У Рівному щеплення від грипу можна зробити в аптеці

У трьох аптеках в Рівному з’явилася нова послуга для відвідувачів – тут можна не лише придбати вакцину від грипу, а й одразу зробити щеплення.

Таку послугу для рівнян цього року вперше запровадила мережа «Рівнефармація».

  • Лікарський супровід цієї процедури здійснюють фахівці (сімейні лікарі та медсестри) центрів ПМСД «Центральний», «Північний» та «Ювілейний». Із цими закладами ми уклали угоди, – розповіла заступниця директора ТДВ «Рівнефармація» Олена Рева. – Рівняни, які бажають зробити щеплення, попередньо записуються. Раз на тиждень, у заздалегідь обумовлений день, вони приходять до аптеки. На місці їх обстежує лікар, вони купують вакцину і одразу медсестра робить щеплення

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У попередні роки такої практики не було, хоч люди й цікавилися. Адже ця послуга досить зручна: не потрібно їхати з купленою вакциною до медзакладу, хвилюючись про її збереження без холодильника. Не потрібно підлаштовуватися під графік роботи кабінету щеплень.

Перша вакцинація в аптеці №1 (що на майдані Незалежності) відбулася цього тижня. Як повідомила завідувачка закладу Тетяна Рожина, на процедуру прийшло близько 30 людей. Були й дорослі, і діти. Адже простіше заздалегідь захистити себе і свою родину від хвороби, ніж пізніше витратити багато сил і часу на лікування.

За її словами, нині в мережі доступна корейська вакцина Джисіфлю (дає захист від 4 штамів грипу, 2022 року) за ціною 360 грн.  

А вакцинуватися можна за адресами:

  • аптека №1 м-н Незалежності, 3;
  • аптека №134 вул. Кулика і Гудачека, 3 (колишня Макарова);
  • аптека №70 вул. Б; Хмельницького, 3.

Попередній запис за телефонами:

Аптека №1

63-32-65; 63-35-90; 63-35-11;

0674441567 (телефон для довідки).

 Аптека №134

64-13-21.

Аптека №70

65-37-24.

Придбати вакцину можна у всіх аптеках ТДВ “Рівнефармація”.

 

%d блогерам подобається це: