У Рівному отримати документ про проходження вакцинації можна без черги

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Головний лікар рівненської КНП “ЦПМСД “Ювілейний” Рівненської міської ради Вікторія Покоєвчук-Зрайко написала у себе на сторінці Фейсбук як отримати документ про проходження вакцинації і не стояти в черзі.

Також вона звертається до всіх із закликом берегти і себе, і медиків.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

ВИДАЧА СЕРТИФІКАТІВ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ‼️
Держава підготувала для Вас зручний додаток ДІЯ, звідки легко можна згенерувати сертифікат.

Якщо для Вас це складно- зверніться за допомогою до молодших членів сім’ї, родичів, знайомих і постарайтеся справитися з цим завданням. Хочу поділитися своїм досвідом перетину кордону 14 жовтня- тільки Дія або згенерований сертифікат з порталу Дія. Жодного паперового варіанту!!!!
Якщо не маєте ID картки або Ваш закордонний паспорт не біометричний, зайдіть через гугл на ДІЮ і по посиланнях , наклавши ел. підпис, згенеруйте.
Ми розуміємо, що уже з понеділка через обмежувальні заходи до нас за документами про проведення вакцинації звернеться ще більший потік пацієнтів, а це одночасно сотні людей.
Уже сьогодні ми видаємо сертифікати в закладі в декількох точках і не можемо уникнути черг .
Щодня ми проводимо від 100 до 500 вакцинацій. Тому звертаємося з проханням- в зв’язку з величезною кількістю хворих в лікувальному закладі- працюйте з інформаційними джерелами самостійно!!!
Ми не паспортний стіл і у нас значно менше можливостей як у ЦНАПі.
Щодня кількість хворих на Ковід в нашому закладі росте на 70-90 випадків. Ми щодня без вихідних забезпечуємо прийом температурячих хворих, забір ПЛР, виконання швидких тестів, проведення профілактичних щеплень, прийом пацієнтів, виїзжаємо на вакцинацію в колективи і в центри масової вакцинації- а це одні і тіж люди, один колектив, який треба зберегти і створити їм достойні умови роботи.
Отже, вимушено з метою попередження росту інфекц.захворювань, економії Вашого часу !!!!!- Ви можете залишити в реєстратурі Центру на Макарова 3 ксерокопію Вашого закордонного паспорту і через день отримати документ про проходження вакцинації.
Бережемо один одного!! Бережіть медиків, вони повинні Вас лікувати!!!!
Відносьтесь до вимог сьогодення з розумінням( документи для внутрішніх і міжрегіональних перевезень- вимога часу)
P. S Сьогодні наші працівники вакцинують в черговому центрі масової вакцинації на залізничному вокзалі з 9.00 до 18.00.
Щиро дякую всім колегам хто працює на наш колективний імунітет!!!!!

Діліться корисною інформацією з друзями: