У Рівному можна зробити бустерне щеплення від COVID-19 навіть у суботу

Діліться корисною інформацією з друзями:

Заклади охорони здоров‘я Рівного отримали понад 2800 доз вакцини Comirnaty Original/Omicron BA.1., яка призначена для бустерних щеплень. Про це повідомили з міського управління охорони здоровя. 

Вакцину Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech було розроблено спеціально проти штаму коронавірусу «Омікрон» та його варіантів, тож вона призначена тільки для бустерних щеплень.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Управління охорони здоров’я м.Рівне нагадує, що перше бустерне щеплення усі люди від 18 років можуть отримати через 5 місяців після двох доз Comirnaty/Pfizer чи CoronaVac/Sinovac, або однієї дози Janssen/Johnson & Johnson. А друге бустерне щеплення – через 4 місяці після першого.

На сьогодні провести базову вакцинацію в усіх щеплювальних кабінетах проти COVID-19, що у закладах охорони здоров‘я Рівненської міської ради, можна препаратом CoronaVac (першою та другою дозами). Бустерні ж дози можна зробити вакцинами як CoronaVac так і Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech, яка відсьогодні уже доступна в усіх пунктах щеплень. Окрім того, на залишку в Центрі ПМСД «Центральний» Рівного ще наявна і однодозна вакцина Janssen/Johnson & Johnson, яка передбачена як для базової вакцинації так і для проведення бустерних щеплень.

Щепитися можна безоплатно в будь-якому пункті вакцинації. Адреси та графіки роботи пунктів щеплень у Рівному за посиланням: http://surl.li/dfgrj.

Для уточнення деталей за посиланням доступні контакти реєстратур закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради: http://surl.li/dghvx.