fbpx

У МОЗ розповіли про новий спосіб виклику швидкої для хворих із симптомами коронавіруса

Діліться інформацією з друзями:

У Міністерстві охорони здоров’я України анонсували введення нового способу виклику карети швидкої допомоги для хворих із симптомами коронавіруса. Цей сервіс вводять з завтрашнього дня.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на онлайн-брифінгу.

За його словами, це прискорить можливість зараженого отримати відповідну допомогу.

“Із завтрашнього дня ми запускаємо в тестовому режимі, потім перейдемо на постійну основу, таку функцію, щоб людина могла замовити виклик мобільної бригади в контакт-центрі”, – зазначив він.

Степанов пояснив, що для цього з’єднали всі заклади охорони здоров’я, разом з місцевою владою визначили відповідальних осіб.

Також раніше в Міністерстві охорони здоров’я був введений єдиний всеукраїнський контакт-центр для допомоги хворим на COVID-19, в який завжди можна зателефонувати в разі потреби. Так, за минулий тиждень контакт-центр обробив 43318 дзвінків. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Починаючи з 2 листопада МОЗ введений єдиний всеукраїнський контакт-центр по допомогу хворим з COVID-19. Все, що стосується COVID-19 – ви можете дізнатися в нашому контакт-центрі. Я думаю, що це вже відомий номер телефону, але тим не Проте, це 0800602019 – номер телефону, за яким ви завжди можете зателефонувати, якщо у вас є така необхідність в зв’язку з COVID-19 “, – зазначив він.

За його словами, він був введений через різке збільшення кількості хворих COVID-19.