fbpx
У лимоні корисна навіть шкірка

У лимоні корисна навіть шкірка

Діліться інформацією з друзями:

Усім відомо, що лимон містить вітамін С, що допомагає у боротьбі та профілактиці інфекційних захворювань. Проте навіть цедра лимона має ряд корисних властивостей.

Дієтолог Сьюзан Дір перерахувала користь вживання шкірки лимона – передає «Країна здоров’я».

Перш за все, зазначила дієтолог, цедра лимона сприяє зміцненню імунітету, причому вітаміну С в шкірці цитрусового набагато більше, ніж містить сам плід. Також вона виведить токсичні речовини та шлаки з організму, тим самим здійснюється захист клітин тіла від інфекцій.У цьому ж списку плюсів – протидія розвитку раку, особливо шкіри, товстої кишки і молочної залози.

Шкірка при цьому усуває дію вільних радикалів, які є причиною багатьох захворювань. Утворені в великій кількості вони руйнують клітинні мембрани, що загрожує накопиченням рідини в організмі, наслідком чого є старіння.

Серед інших корисних властивостей шкірки лимона: врегулювання життєво важливих функції печінки і стимулювання вироблення гормонів, поліпшення роботи нервової системи і кровообігу.

Крім того, цедра цитрусового допомагає в терапії багатьох хвороб, в числі яких артрит, остеопороз.

А ще вона здатна поліпшити стан шкіри. Адже лимон  здійснює вплив на вироблення колагену. Одним з бонусів є позбавлення від прищів.

Лимон також, як і його шкірка, знімає втому, безсоння і симптоми депресії. Бореться з утворенням бородавок і варикозного розширення вен. Згідно з деякими дослідженнями, знімає больові відчуття.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»