fbpx
Сучасний КТ встановили у Зарічненській лікарні

Сучасний КТ встановили у Зарічненській лікарні

Діліться інформацією з друзями:

Зарічненська багатопрофільна лікарня, що на Рівненщині, отримала сучасний комп’ютерний томограф Canon Medical Systems Corporation, виробництва Японії. Медобладнання було придбане Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я.

Зарічненська багатопрофільна лікарня надає невідкладну спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам терапевтичного, хірургічного, акушерсько-гінекологічного та педіатричного профілю. Цьогоріч стаціонарну медичну допомогу у медзакладі отримали майже 5 тис. осіб, а на приймальне відділення по невідкладну допомогу звернулися понад 2 тис. пацієнтів. 

Наразі комп’ютерний томограф вже змонтовано, а медичний персонал пройшов необхідне кваліфіковане навчання для подальшої роботи з ним.

Також разом із обладнанням у лікарні встановлено джерело безперебійного живлення необхідного класу. Лікарі зможуть працювати з обладнанням після отримання дозволу на право експлуатації апарату від ДІЯР.

Нагадаємо, що компʼютерна томографія забезпечує детальну діагностику внутрішніх органів і систем. КТ-сканування можна застосовувати для обстеження майже всіх частин тіла, діагностики захворювань і травм різної складності. Це дозволяє лікарям використовувати найновітнішу методику діагностування, а пацієнтам надає доступ до медичної допомоги найвищого рівня.

Джерело: МОЗ України

Читайте також: Медики екстренки з Рівненщини вирушили на «Медичні ралі-2024»