fbpx
«Стареча» хвороба вражає молодих

«Стареча» хвороба вражає молодих

Діліться інформацією з друзями:

Розсіяний склероз на Рівненщині значно помолодшав. Щороку на Рівненщині зростає кількість людей із діагнозом «розсіяний склероз».  Якщо три роки тому на обліку в медзакладах перебувало трохи більше півтисячі осіб, то нині – 887. 

Хвороба найчастіше вражає молодих працездатних громадян. Однак, незважаючи на симптоми, це захворювання не є вироком і лікарі мають багато успішних прикладів лікування. 

Про це йшлося під час наукової конференції «Шлях пацієнта з розсіяним склерозом. Виклики та можливості сьогодення», організованої Благодійним фондом розвитку інновацій медицини «РІМОН». 

 «Нагадаю, що на Рівненщині центр клінічної неврології та розсіяного склерозу працює в обласному диспансері радіаційного захисту населення. Нині на обліку перебуває 887 осіб. Маємо різні види підтримки – з державного та обласного бюджетів», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час відкриття конференції.

Так, цьогоріч у межах обласної програми підтримки закладів охорони здоров’я заплановані кошторисні призначення на 4 млн грн і вже отримано 26 флаконів ліків. У підсумку проліковані 17 пацієнтів.

У межах державної програми з закупівлі імунобіологічних препаратів, медичних виробів у частині медикаментів для лікування хворих на розсіяний склероз 340 пацієнтів отримують хворобомодифікуючу терапію. Розсіяний склероз на Рівненщині значно помолодшав.

Також область співпрацює з благодійною організацією з Польщі.

Олеся СТЕЛІГА

  • Фейк: Хмельницька АЕС готова продавати електроенергію Польщі
    Ворожі та проросійські ресурси поширюють фото листа буцімто від АТ «НАЕК «Енергоатом», адресованого міністерці клімату та навколишнього середовища Польщі Пауліні Хенніг-Клосці щодо начебто готовності почати експорт електроенергії в Польщу. Верифікувавши інформацію в АТ «НАЕК «Енергоатом», Центр протидії дезінформації повідомляє, що…