fbpx
«Сонцезахисні» продукти від літніх палючих променів

«Сонцезахисні» продукти від літніх палючих променів

Діліться інформацією з друзями:

Які «сонцезахисні» продукти необхідно обов’язково включити в раціон, щоб захиститися від шкідливого впливу сонячних променів.

З наближенням теплих літніх місяців збільшується загроза сонячних опіків. Певні поживні речовини та продукти можуть допомогти захистити шкіру від ультрафіолетових (УФ) променів. Які «сонцезахисні» продукти існують.

Природний захист від сонця організму забезпечують вітаміни C, E, B3 і жирні кислоти омега-3. Зокрема, вітамін С володіє не тільки імуностимулюючими здібностями, але є одним з найефективніших захисників шкіри. Будучи антиоксидантом, цей мікроелемент допомагає боротися з молекулами вільних радикалів, які можуть бути спричинені надмірним перебуванням на сонці, що може спровокувати рак шкіри.

Які «сонцезахисні» продукти існують

Сонцезахисну здатність має також ще один потужний антиоксидант — вітамін Е, який може запобігти запальним ушкодженням після впливу ультрафіолету, таким як набряк, почервоніння, потовщення.

Вітамін B3 може відновлювати здорові клітини шкіри, а також захистити їх від пошкодження вільними радикалами, спричиненого УФ-випромінюванням. Цей вітамін ефективний для освітлення темних плям і збільшення вироблення колагену.

Жирні кислоти омега-3 не тільки корисні для здоров’я серця, вони також забезпечують фотозахист від ультрафіолету і допомагають зробити шкіру сяючою і захищеною.

Названі мікроелементи містяться в продуктах, які одночасно смачні й поживні для всього тіла, особливо для шкіри. Тому влітку насамперед необхідно включати в раціон ягоди.

Полуниця, малина, ожина, чорниця та інші ягоди допомагають захиститися від надмірного сонця, оскільки містять вітамін С. Ягоди є ідеальною простою закускою або смачним додаванням до смузі, вівсянки, випічки, джемів, соусів.

Сонцезахисний ефект має зелений чай. Дослідники стверджують, що катехіни в зеленому чаї пов’язані з захистом від ультрафіолету і зменшенням запалення шкіри.

Напевно не здивує новина про те, що споживання моркви покращує стан шкіри. Цей коренеплід містить значну кількість поліфенолів, вітаміну С і ніацину, що робить його незамінним продуктом для шкіри.

Джерелом омега-3 є червона риба. Наприклад, лосось, крім жирних кислот, також є джерелом вітаміну Е – важливий бонус, коли здоров’я шкіри є головним пріоритетом.

Аліна ДРОНОВА

  • Навіщо вовки виють?
    Виття чітко демонструє статус вовка у зграї, як і забезпечує комунікацію між особинами на довгих дистанціях. Вовки живуть сімейними групами – зграями. Кожна зграя займає і контролює велику мисливську ділянку, тому члени зграї мають бути завжди в контакті один з…

Читайте також: Як вибрати сонцезахисний крем і чи є від нього реальна користь