Що буде якщо відмовитися від солодкого?

Діліться корисною інформацією з друзями:

Дослідження пов’язують споживання великої кількості цукру з різними захворюваннями, включаючи ожиріння, діабет та серцеві захворювання, а також проблеми з зубами. Відмова від солодкого подарує вам омріяний дефіцит калорій – мінімум мінус 200 ккал щодня.

Через один день:

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Ви відчуєте себе ввечері бадьоріше, ніж зазвичай. День пройде без перепадів рівня глюкози, і настрій буде рівним.

Два-три дні:

Апетит стане більш стабільним. Піде психологічна залежність від їжі: перестане тягнути щось “пожувати від нудьги” або заїсти стрес. Сон стане міцнішим.

П’ять днів:

Смакові рецептори стануть більш чутливими. Покращиться стан кишечника. Чи зміниться стан шкіри: цукор – причина руйнування колагену, який робить шкіру еластичнішою і не дає утворюватися зморшкам.

Тридцять днів:

Відмова від солодкого вплине на всі системи організму – від шлунково-кишкового тракту до гормонального фону. Буде краще метаболізм; зникне безсоння; ви скинете до чотирьох кілограмів ваги – в цілому покращиться якість життя.

рік:

Ви не тільки схуднете, але і не повернетеся до колишньої ваги. Покращиться імунна система. Ви будете рідше відвідувати стоматолога. Позитивні зміни через відмову від солодкого будуть явними.