fbpx

Рівняни знаходять ліки у себе під ногами

Діліться інформацією з друзями:

Рівняни знаходять ліки у себе під ногами. Рослини, які ростуть поряд, мають багато корисних властивостей і можуть покращити стан здоров’я людини.

Переконалася на собі, що сік кропиви дуже благотворно впливає на стан шкіри, судин. Я п’ю його, змішуючи з яблучним соком, щоб було смачніше. А від варикозного розширення вен, окрім каштана, можна використовувати і ліки з квіток акації. 100 г цвіту (приблизно 5 ст. ложок з верхом) залити 0,5 літра горілки, настоювати три тижні. Потім треба додати подрібнений один лимон і ще тиждень настоювати. Одержаною настоянкою треба натирати литки на ніч. Ноги менше болітимуть, поступово зменшаться і випуклі жили, посвітлішають темні плями.

Раджу також у травні приготувати настоянку з листків подорожника. Їх треба порізати, скласти в банку і залити горілкою. Через два тижні матимете ліки від зубного болю. Також можна прикладати цю настоянку до наривів, чиряків.

Після дощів на грядках виполюємо мокрець (зірочник), викидаємо, як непотріб. А з нього можна приготувати корисний напій, який Наталія Зубицька рекомендує пити людям з підвищеним тиском, хворим на серце. Треба змолоти на м’ясорубці 200 г свіжого мокрецю і 100 г хрону, змішати їх, залити двома літрами перевареної води, дати настоятися кілька годин, процідити. Перед тим, як пити, підсолодіть напій медом або цукром.

У багатьох вже є своя, вирощена на власному городі, редиска. Зазвичай ми використовуємо тільки коренеплоди. Але я вичитала, що в молодому листі редиски міститься більше вітамінів, ніж у коренеплодах. Тому його теж варто класти в салат. А що залишиться – висушіть, потім розітріть – одержите присипку, що дуже допомагає при грибкових захворюваннях.

Злісний бур’ян – пирій – є чудовими ліками від багатьох важких недуг, зокрема від туберкульозу легень.

Дві столові ложки сухого подрібненого коріння (свіжого – одну столову ложку з верхом) варити в одній склянці молока п’ять хвилин. Коли схолоне – все випити. Пити по дві-три склянки на день.



Звичайно, лікуватися травами клопітніше, ніж таблетками. Треба мати терпіння. Краще не допускати свій організм до такого стану, коли вже хвороби прогресують, а завчасу про себе дбати. А ще треба пам’ятати, що ми часто топчемося по доступних і помічних ліках.

Марія КОЛІЙЧУК

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»