fbpx
Майже сорок заявок про надання мікрогранту схвалено на Рівненщині

Майже сорок заявок про надання мікрогранту схвалено на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

«єРобота»: підсумки сьомої хвилі у 2024 році на Рівненщині.

На Рівненщині ще 37 позитивних рішень про надання мікрогранту ухвалено Державним центром зайнятості. Це підсумки реалізації сьомої хвилі цьогорічного урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».

Про це повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень: оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів та мотоциклів (46%); переробна промисловість (16%); тимчасове розміщення й організація харчування (14%); охорона здоров’я та надання соціальної допомоги (5%), транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (5%).

Загалом, з 1 січня цього року в області отримано 232 позитивних рішення на суму 55 млн грн. Серед цьогорічних грантоотримувачів 22 особи з-поміж внутрішньо переміщених осіб. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 436 нових робочих місць.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис. грн. Обов’язковою умовою є створення 1-2 робочих місць залежно від суми мікрогранту. Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також оцінки ділової репутації Ощадбанком заявника, йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ  (044) 244 95 04, (096) 539 53 59.

Читайте також: Завдяки гранту єРобота на Рівненщині нарощують виробництво кондитерських виробів