Рівнянам нагадали, як зберегти зір під час відключень світла

Діліться корисною інформацією з друзями:

Постійні відключення світла не тільки спричиняють побутовий дискомфорт, але й можуть зашкодити здоров’ю ваших очей. Тож фахівці з міністерства охорони здоровя нагадали, як в таких ситуаціях подбати про очі і як зберегти зір. 

Як зберегти зір під час знеструмлення.

  • За можливості будуйте графік так, щоб робота та навчання були в умовах денного освітлення. Краще раніше встати і попрацювати, ніж виснажувати себе та зір, сидячи під ліхтариком.
  • Не читайте в темряві з екрана телефону чи комп’ютера. Це може додатково навантажити ваші очі. Використовуйте лампи, що працюють на батарейках, або інші джерела освітлення. Це покращить комфорт та здоров’я очей.
  • Робіть вправи для очей і перерви для відпочинку. Періодично переміщуйте погляд з близького предмету на дальній. Це покращує кровопостачання очей та дає змогу перепочити. Достатньо 5 хв вправ кожні 40-60 хв.
  • Харчуйтеся збалансовано. Обов’язково вживайте овочі, фрукти, ягоди. Зверніть увагу на омега-3 поліненасичені жирні кислоти (олію, рибу, горіхи, насіння). Водночас  слід виключити з раціону трансжири (маргарин, плавлені сирки, фастфуд, напівфабрикати).

фото ілюстративне, з відкритих джерел

це вас теж може зацікавити: