Рівнян поінформували про оновлені схеми вакцинації проти COVID-19

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тепер інактивовану вакцину CoronoVac можна використовувати для бустерного щеплення після застосування інших вакцин. Про це повідомили з управління охорони здоров’я м. Рівне.

Тобто, якщо людина отримала базовий курс вакциною Comirnaty, Moderna чи будь-якою іншою, вона може отримати бустерне щеплення (як перше, так і друге) препаратом CoronoVac. Ці схеми вакцинації, є безпечними та захищають від госпіталізації та ризиків смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Таким чином:

✔ Дорослі люди від 18 років повинні отримати базовий курс щеплень від COVID-19 з однієї дози вакцини Janssen або двох доз вакцин (CoronaVac чи Pfizer).

✔ Через 5 місяців після первинного курсу всім людям від 18 років потрібно зробити перше бустерне щеплення.

✔ Через 4 місяці після першого бустерного щеплення дорослим з групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати друге бустерне щеплення.

У пунктах щеплень закладів охорони здоров’я Рівненської міської ради можна провести як базовий курс щеплень (1 чи 2 щеплення в залежності від вакцини) так і додаткові чи бустерні дози. Перелік пунктів щеплень у Рівному та графіки їх роботи: http://surl.li/dccoj