Рівненським малюкам пропонують ерготерапію

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Відділенні відновного лікування Міської дитячої лікарні (м. Рівне, вул. Пересопницька, 150) пропонує дітям заняття з ерготерапії. Цей вид реабілітації базується на розвитку, відновленні й підтримці функціональних можливостей людини, які необхідні для виконання значущих для неї дій. Ерготерапія добре зарекомендувала себе для реабілітації дітей з ДЦП, аутизмом, затримкою психомоторного розвитку, синдромом Дауна та іншими захворюваннями.

Основний принцип ерготерапії можна сформулювати як «набуття навичок для повноцінного життя». З боку, заняття виглядає так, ніби фахівець лише грає з дитиною, але саме в грі і полягає основна «робота» малюків. Ерготерапевт вибирає ті заняття, які найбільше відповідають віку конкретної дитини і допомагає їй набути найнеобхідніших навичок. Зокрема: самостійно одягатися (защіпання гудзиків, шнурування), використовувати ванну кімнату (миття рук, чищення зубів), самостійно харчуватися. Розвиває тонкі рухові навички, щоб дитина могла тримати олівець, ложку, ножиці.

Заняття проводить ерготерапевт – Олена Сульжук.

Щоб потрапити на заняття необхідно мати електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря на медичну реабілітацію.

Крім того, у відділенні відновного лікування з січня 2021 року розпочала прийом лікар фізичної та реабілітаційної медицини – Ольга Туровська.

Отримати детальнішу інформацію та записатися на прийом можна, зателефонувавши за номером 26-17-44.

 

Діліться корисною інформацією з друзями: